Forum Forum Nowy Dwór Gdański. Strona Główna

Oferta pracy. Opiekunka do osób starszych. Praca w Niemczech

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nowy Dwór Gdański. Strona Główna -> PRACA.
Autor Wiadomość
Career Investment
Nowy użytkownik

Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 13:46, 31 Sty 2013    Temat postu: Oferta pracy. Opiekunka do osób starszych. Praca w Niemczech

Wymagania:

Grupa Career Investment działa z sukcesem na rynku od 2002 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Kolejne certyfikaty, które uzyskujemy, gwarantują najwyższy stopień świadczonych usług.
Zadowolenie naszych Klientów, ich uśmiech i pozyskanie dla nich dobrej pracy jest dla nas największą satysfakcją i nagrodą. Cały zespół Career Investment chciałby jednocześnie podziękować za zaufanie, którym przez lata obdarzyli nas Klienci.

* Komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego
* Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
* Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktów
* Dobry stan zdrowia
* Wiek 27- 60 lat
* Bardzo mile widziane jest posiadanie prawo jazdy - posiadamy wiele ofert dla pań z kwalifikacjami do prowadzenia samochodu (głównie do robienia zakupów, zawożenia do lekarza)

Obowiązki:
Oferta pracy dotyczy domów prywatnych osób starszych, w których sprawuje się nad nimi opiekę. Są to osoby starsze lub chore, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy:

* spędzanie czasu z podopiecznym
* troska o dobre samopoczucie pacjenta
* opieka natury fizycznej: pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowywanie prostych posiłków, robienie zakupów
* wspólne dbanie o dom oraz regularne przyjmowanie lekarstw i posiłków

Oferujemy:
* pracę w stabilnej, europejskiej firmie
* umowę zlecenie
* opłacone składki ZUS
* ubezpieczenie
* bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu
* opłacony dojazd do Niemiec i powrót do Polski
* wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec w trakcie pracy
* podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
* zdobycie cennego doświadczenia
Najwyższe zarobki na polskim rynku! 950 - 1300 Euro NETTO (stawka dla pan znających język i posiadających prawo jazdy

OFERTA SPECJALNA dla osób nieznających języka niemieckiego !!! !!! !!!

Kurs Języka Niemieckiego Dla Opiekunek

Program kursu to 3-4 miesiące intensywnej nauki, która odbywa się w grupach 8-10 osobowych. Na kursie uczestniczki zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami gramatycznymi oraz słownictwem potrzebnym do swobodnego funkcjonowania w codziennym życiu w Niemczech, jak również zgłębiają wiedzę z zakresu konwersacji i zagadnień związanych z pracą opiekunki

Opis dodatkowy:
Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą zgłoś się do nas,
wyślij swoje CV na adres m.kowalska@pracujzagranica.eu lub zadzwoń +48 537 075 785

Najbliższe spotkanie organizacyjne 02.02.2013 godz.11.00
LO Collegium Gedanese u. Sztormowa 9 Gdańsk Żabianka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nowy Dwór Gdański. Strona Główna -> PRACA. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy